Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Jedná se o práškové barvy, které lze použít třemi způsoby. Jejich hlavní použití je pro zdobení cukrovinek a zejména květin. Mohou být také přimíchány přímo do cukrové pasty, ale s nižším účinkem oproti gelovým barvám. Nanášením štětcem na cukrové květy získáte skutečně realistický vzhled nebo plně vybarvíte či zvýrazníte povrchovou dekoraci. Práškovou barvu lze také použít k barvení cukrové pasty, Royal icing a White Chocolate. Všechny barvy Sugarflair jsou vyráběny s použitím jedlých surovin, které splňují legislativu EHS a mají status košer.

Objem

Balení obsahuje: 70 ml

Složení produktu

Barva: E104, E155. E104: může mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva zlatá
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Recenze

100 %
Vše v pořádku.
Tato barva hrůza není ani zlatá spíše žlutá až nazelenalá.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Prachová barva zlatá, 7g

Prachová barva zlatá, 7g

Prachová barva - zlatá. Balení 7 g.

181 Kč
2585.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva stříbrná 10g

Prachová barva stříbrná. Balení 10 g.

223 Kč
2230 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva zlatá 10g

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

259 Kč
2590 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Solar Gold

Prachová barva Solar gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

136 Kč
755.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks